tel. 15 / 822-35-50   ul. Sandomierska 6

fax 15 / 822-39-00   39-400 Tarnobrzeg

kontakt256@wp.pl

01Firma Hurtownia Kontakt jest firmą prywatną założoną w 1994 roku, prowadzącą działalność w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki dla dziewcząt i chłopców, artykuły i zabawki dla niemowląt, artykuły szkolne i biurowe oraz artykuły sportowe – łącznie ponad 20 tyś. produktów.
Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami możemy zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.

02

Od początku działalności naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług sprzedaży oferowanych produktów. Stałe doskonalenie kadry oraz ciągłe inwestycje pozwalają sprostać wysokim wymogom stawianym naszej firmie przez naszych kontrahentów.

Stosowane w naszej firmie nowoczesne rozwiązania logistyczne, umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy oferowanych przez nas usług.

Staramy się, aby szybka reakcja na zmieniające się trendy w branży zabawkarskiej, papierniczej i niemowlęcej, czyniły naszą firmę rozpoznawalną i konkurencyjną w stosunku do innych dostawców.

0304Nasi mobilni przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie województwa: podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Przez niemal 20 lat funkcjonowania, zdobyliśmy uznanie na rynku lokalnym, o czym świadczy ciągle poszerzające się grono klientów i liczba realizowanych zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, zasad współpracy oraz kontaktu.

 
(C) 2010 - 2021 Hurtownia Kontakt | Polityka Prywatności | Polityka Cookies